podsumowanie roku 2020
Lifestyle

PODSUMOWANIE ROKU 2020

Nadszedł czas na podsumowanie 2020 roku.

Nie będzie odkrywczym stwierdzenie, że rok 2020 był rokiem trudnym i dziwnym. Ale też nie do końca tak złym, jak się mógł wydawać, bo przyniósł wiele pozytywnych zmian.

Pamiętam jak dziś na spotkaniu noworocznym mówiłam mojej przyjaciółce, że będzie wspaniały. Bo taki też się zapowiadał. Potem przyszedł marzec a wraz z nim wszystkie moje plany i założenia legły w gruzach. Szczególnie w sferze zawodowej.

Całe życie obróciło się o 180 stopni. Ta jedna wielka niewiadoma, której częścią byliśmy i nadal wszyscy jesteśmy wymusiła poniekąd nowe działania. I tak oto pojawiły się cele i plany, które wcześniej odkładane były na później. Oczywiście na początku była walka o przetrwanie pierwszych miesięcy, następnie weryfikacja stanu faktycznego, a następnie przystąpienie do działania. W takich okolicznościach powstał mój blog kulinarny www.mariolaklosowskapec.com, który świat ujrzał dokładnie w dniu moich 33 urodzin. Jestem bardzo szczęśliwa, bo było to moje wielkie marzenie. Zadbałam też o swoje zdrowie i kondycję fizyczną i choć jeszcze dużo pracy przede mną, to jestem na dobrej drodze.

Wyjście ze strefy komfortu

W tym roku musiałam wiele razy wychodzić ze swojej strefy komfortu. Poznałam nowych ludzi, którzy pojawili się na mojej drodze jak się okazało nieprzypadkowo. Ten rok zweryfikował też znajomości i przyjaźnie. Pokazał na kogo mogę liczyć a na kogo nie…

Wyznaję w życiu zasadę, że wszystko dzieje się po coś, z jakiegoś powodu…

Te wszystkie trudne chwile nauczyły mnie wiele, przede wszystkim nie poddawać się! Nigdy przenigdy!

Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że wyznaje zasadę próbować jeszcze jeden raz i jeszcze raz i jeszcze.

Cele

Za chwilę będzie Nowy Rok. Ja już wyznaczyłam sobie cele konkretne na kolejne 24 miesiące z datą ich realizacji. Zrobię wszystko, by je zrealizować. I Wam tego życzę z całego serca. To będzie wspaniały czas! Zobaczycie

Jeśli potrzebujesz pomocy w wytyczaniu  celów oraz planowaniu to odsyłam Cię do nagrania Kamili Rowińskiej.

 

Nazywam się Mariola

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *